KONGRESY

Konferečné priestory

Stretnutia, na ktoré nezabudnete


Naše konferenčné priestory pre váš bezkonkurenčný obrazový a zvukový zážitok, plný pôsobivých stretnutí a inteligentných spôsobov prezentácie.Dizajnové priestory konferenčnej miestnosti Prestíž a konferenčnej miestnosti Grosek a najnovšie technologické vybavenie ako sú Webex Room Kit Plus, Samsung Display a Samsung Flip s bezkonkurenčným obrazovým a zvukový spôsobom prezentácie spravia z vášho stretnutia jedinečný zážitok. K dispozícii pre vás máme aj Konferenčnú miestnosť Grosek so štýlovým zariadením penziónu a technickým zabezpečením ako je flipchart, whiteboard, projektor a plátno a ozvučenie.

Konferenčná miestnosť Prestíž


Konferenčná miestnosť Prestíž poskytuje mimoriadne flexibilný priestor s rôznymi typmi sedenia:
- T sedením s počtom 12 osôb
- U sedením s počtom osôb 24
- S kinovým sedením až do 48 osôb

Konferenčná miestnosť Prestíž 6 x 8 m 48m2 max 48 osôb

Biznis salónik poskytuje komfortné kreslové sedenie pre vaše obchodné rokovania a svojou eleganciou a technickým zabezpečením je ideálnym riešením pre zabezpečenie vášho reprezentatívneho stretnutia.

Biznis salónik 4 x 4 m 16m2 max 6 osôb

Konferenčná miestnosť Prestíž

Konferenčná miestnosť Grosek

Konferenčná miestnosť Grosek


Konferenčná miestnosť Grosek s možnosťou variabilného sedenia:

- T sedeníe s počtom 10 osôb
- U sedenie s počtom osôb 18
- Kinové sedenie až do 30 osôb

Konferenčná miestnosť Prestíž 7 x 4 m 28m2 max 30 osôb


Vaše stretnutie radi spestríme coffee breakom podľa želania. Od základnej ponuky minerálok a rôznych druhov káv máme v našej ponuke aj catering, ktorého súčasťou sú moderné finger foody alebo raw coffee breaky. Výber je len na vás a radi vám s ním pomôžeme..